Rychlý kontakt

jana


Jana

CZECHTANDEM

+420 602 958 094
paraskola@volny.cz

facebook

Partnerský web

happy-divers

Tandemový seskok Praha

img_0490-1-aff_sPatříte k těm lidem, kteří vyznávají adrenalinové sporty, mezi něž se řadí i tandemové seskoky padákem? Pokud jste z Prahy, co byste řekli na tandemový seskok na letišti v Kolíně "Czech Tandem", kde jsou naprosto perfektní podmínky pro tento druh zábavy?

Tandemový seskok - jedinečný zážitek, nevšední a originální dárek, individuální přístup. Tandemové seskoky s vámi nás baví, pojďte si s námi skočit :-)

Objednávka tandemový seskok Praha

Každý tandemový seskok je možné natočit na video. Vždy záleží na klientovi a jeho přání. Přijeďte si vyzkoušet tento bezesporu úžasný zážitek. Tyto seskoky nejsou ale připraveny pouze pro místní. Pokud jste z Prahy, přijeďte si vyzkoušet svoji odvahu na letiště do Kolína. Nemusíte se vůbec ničeho bát, protože tandemový seskok padákem je určený prakticky pro každého.

Čeká na vás přípravný pozemní minivýcvik, který se skládá ze shlédnutí instruktážního videa a v průběhu této přípravy se i seznámíte i se svým tandempilotem, což je velice důležitý prvek. Hned poté následuje samotný let letadlem, který trvá přibližně dvacet minut. Po nabrání potřebné výšky, která je nejideálnější ve čtyřech kilometrech, se dočkáte kýženého seskoku. Tandemový seskok se skládá z několika fází.

V první řadě je ale potřeba vědět, že každý zájemce o tento seskok je pevně připoutaný ke svému tandempilotovi. Jako první fáze přichází na řadu opravdový volný pád, který trvá asi padesát vteřin. Uvádí se, že při tomto seskoku je každý schopen nabrat rychlost pádu až dvě stě kilometrů v hodině. Přibližně tisíc pět set metrů nad zemí se uskuteční fáze číslo dvě a to je otevření padáku. V tomto momentě si už můžete vychutnávat úžasný let, který potrvá ještě nějakých šest až deset minut. Každý tandemový seskok se tak stává doslova úžasným zážitkem s překrásným výhledem na krajinu.

Chcete si vyzkoušet i řízení tandemového padáku? No prosím, klidně si to za pomoci tandempilota vyzkoušejte. Ale pozor, pomalu se blíží fáze tři a to je měkoučký doskok. Nemáte sami odvahu do takovéhoto adrenalinového počinu, ale máte ve své blízkosti někoho, kdo by o něco takového stál? Potom mu to dejte jednoduše jako velmi originální dárek. Pořiďte si klidně tandemový seskok jako dárek pod vánoční stromeček.

Chcete mít jasné důkazy o tom, že jste se odhodlali z letadla opravdu vyskočit? Potom byste měli ještě vědět, že vás může po celou dobu seskoku natáčet Váš tandempilot, který vás bude celou dobu velmi profesionálně natáčet na speciální kameru. Na tomto videu je záznam vaší přípravy, let letadlem a samotný seskok s volným pádem včetně řízení padáku a Vašeho přistání. Tandemový seskok je pro každého připravený každý víkend a od poloviny dubna do listopadu i o některých svátcích. Objednejte si proto i vy svůj tandemový seskok.

objednat