Rychlý kontakt

jana


Jana

CZECHTANDEM

+420 602 958 094
paraskola@volny.cz

facebook

Partnerský web

happy-divers

Tandemový seskok padákem - tandemové seskoky Czech Tandem

tandem-2008-096_sTandemový seskok padákem, to je nevšední a adrenalinem nabitý zážitek. Po krátké pozemní přípravě a zhruba dvacetiminutovém letu letadlem budete skákat pevně připoutáni ke svému tandempilotovi. Zažijete cca 50 vteřin volného pádu a pak asi 6 – 10 minut překrásného letu na padáku.

Celou dobu vás tandempilot může natáčet. Na místě pak střihač sestříhá a ozvučí váš jedinečný zážitek, jedná se o cca 15 minutové video, které zahrnuje vaši přípravu, nástup do letadla, let a samozřejmě to nejdůležitější – volný pád, otevření padáku a přistání.

Objednávka tandemové seskoky

Tandemový seskok - jedinečný zážitek, nevšední a originální dárek, individuální přístup. Tandemové seskoky s vámi nás baví, pojďte si s námi skočit :-)

Ze seskoku lze pořídit k videu i fotografie, se kterými se můžete chlubit na počkání..:-). Vše je možné objednat formou dárkového poukazu s osobním přáním pro Vaše blízké.

Naše společnost klade důraz na individuální přístup. Maximální ochota našeho personálu je samozřejmostí ! Naši tandempiloti jsou zkušení parašutisté (ostřílení profesionálové), kteří mají několik tisíc seskoků padákem a pohybují se v tomto sportu velmi dlouhou dobu. Také používáme nejmodernější techniku a zabezpečovací přístroje, které dbají na Vaši bezpečnost. Veškerá technika je pravidelně kontrolována a servisována profesionály s příslušným oprávněním.


Tandemový seskok padákem je maximálně bezpečný a v porovnání s jinými druhy adrenalinových sportů, včetně jednotlivých parašutistických disciplín se tandemový seskok vyjímá na nejbezpečnějším místě. Podle dostupných statistik dochází na celém světě k drobným zraněním pouze zřítka v poměru přibližně 1 : 100000 tandemový seskoků.

Tato informace řadí tandemový seskok jednoznačně na nejbezpečnější místo !

Tandemový seskok - info

Na tandemové seskoky doporučujeme volnější, spíše sportovní oblečení. Na tandemový seskok Vám bude zapůjčena kombinéza, kterou si oblečete přes Vaše oblečení. Boty jsou také lepší spíše nějaké sportovní, jde jednoduše o to, abyste se cítili při tandemovém seskoku co nejpohodlněji. Součástí letiště je občerstvení s příjemnou zahrádkou, ze které můžete obdivovat tandemový seskok svých blízkých, nebo přistání jiných parašutistů…

Tandemový seskok je možné realizovat zhruba od dubna do konce října, nejvíce záleží samozřejmě na počasí. Skáčeme pravidelně každý víkend na našem domácím letišti v Kolíně.

Tandemový seskok Kolín - letiště leží jižně, asi 2 km od Kolína na silnici č. 125 ve směru na Uhlířské Janovice. Vjedete do areálu letiště, pohodlně zaparkujete, ohlásíte se na recepci a už se můžete těšit na tandemový seskok. Na tandemový seskok je nutné se předem objednat!

Na tandemový seskok je nutné se předem objednat!

Fotogalerie

objednat